Wyszukaj na stronie

Konkurs – remont w kadrze z Sea-Line

Zabezpieczasz dno antyfoulingiem? Myjesz lub polerujesz kadłub? Zabezpieczasz przed osmozą? Jeśli w tym celu używasz produktów marki Sea-Line możesz wygrać atrakcyjne nagrody.

Wystarczy do 20 czerwca  2017 roku przesłać na adres info@sea-line.eu kilka zdjęć (minimum 3 zdjęcia) i krótki opis własnej pracy.

Najładniejsze zdjęcia, najciekawsze opisy oraz najtrudniejsze przypadki zostaną nagrodzone.

Do wygrania:

  • 1 zestaw nagród o wartości 500 złotych
  • 3 zestawy nagród o wartości 100 złotych

Przesłanie materiałów konkursowych jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu REMONT W KADRZE Z Sea-Line.

Konkurs – remont w kadrze z Sea-Line

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę pomalować poliuretanem łódź malowaną wcześniej farbą 1-komponentową?

Nie zaleca się aplikowania farb 2K na farby 1K. Farby 1K i 2K różnią się w swoim składzie i właściwościach, w tym w twardości, odporności chemicznej i trwałości. Farby 1K są jednoskładnikowe i suszą się przez odparowanie rozpuszczalnika, podczas gdy farby 2K są dwuskładnikowe i wymagają utwardzenia za pomocą dodania utwardzacza.

Zastosowanie farby 2K na farbie 1K może spowodować nieprzewidywalne reakcje chemiczne i prowadzić do niepożądanych skutków, takich jak zmatowienie, odpryskiwanie lub złuszczanie farby. Dlatego zawsze należy stosować farby zgodnie z instrukcjami producenta i nie mieszać różnych rodzajów farb.

Czy można mieszać ze sobą farby poliuretanowe dla uzyskania koloru?

Tak, można mieszać ze sobą farby poliuretanowe Sea-Line. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji bazy, utwardzacza oraz rozcieńczalnika.

Czy mogę użyć farb jachtowych do zbiornika z wodą pitną?

Farby jachtowe Sea-Line przeznaczone są do malowania powierzchni łodzi i jachtów wykonanych z różnego typu materiałów, np. laminat, drewno czy stal. Nie posiadamy certyfikatu Państwowego Zakładu Higieny, który zezwalałby na użycie farby jachtowej do pomalowania zbiornika z wodą pitną.

Wyjście
Przeiń na górę