Wyszukaj na stronie

Puchar Sea-Line Cup

W pierwszy weekend października w Krynicy Morskiej odbędzie się Sea-Line CUP 2021, regaty które będą finałem Pucharu Polski klasy Nautica 450 https://nautica450.eu/…/sealine-cup-2021-puchar-zalewu…/.

Jesteśmy tytularnym sponsorem tych regat a z klasę Nautica 450 wspieramy od początku sezonu. Klasa Nautica 450 to nowoczesna i widowiskowa polska konstrukcja z roku 2008, która powstała, żeby dać szerokiej rzeszy żeglarzy radość żeglowania, dostępną do tej pory tylko dla wyczynowców.

Niedroga i prosta w obsłudze łódka zaopatrzona w duży genaker podrywa się w ślizg już w umiarkowanym wietrze. Wystarczająca, acz nie przytłaczająca ilość regulacji pozwala, by nawet żeglarze-amatorzy szybko się z nią oswoili. Ta przystępność w połączeniu z osiągami zyskała Nautice dużą popularność, o czym świadczy szybko rosnąca społeczność klasy i flota.

Puchar Sea-Line Cup

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy zawsze trzeba przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów?

Zalecamy aby zawsze przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów, tak aby zapewnić jednolitą chropowatość powierzchni oraz przyczepność kolejnych warstw. Przeszlifowaną powierzchnię należy również oczyścić i odtłuścić.

Dlaczego farba poliuretanowa nawierzchniowa zmatowiała?

Możliwe przyczyny

  • Zbyt krótki czas przeznaczony na odparowanie rozcieńczalnika

Jak zapobiec?

  • Zapewnić odpowiednie warunki do całkowitego wyparowania rozcieńczalnika,

Jak usunąć?

  • Zmatowić powierzchnię, odtłuścić oraz aplikować farbę zgodnie z zasadami (odpowiednie warunki oraz rozcieńczenie), Ewentualnie wypolerować powierzchnię.

Czy mogę użyć farb jachtowych do zbiornika z wodą pitną?

Farby jachtowe Sea-Line przeznaczone są do malowania powierzchni łodzi i jachtów wykonanych z różnego typu materiałów, np. laminat, drewno czy stal. Nie posiadamy certyfikatu Państwowego Zakładu Higieny, który zezwalałby na użycie farby jachtowej do pomalowania zbiornika z wodą pitną.

Wyjście
Przeiń na górę