Wyszukaj na stronie

System polerski Sea-Line

System polerski Sea-Line® oparty jest na bardzo uniwersalnych i łatwych w pracy jedoetapowych pastach polerskich (S0 i S1) oraz na produktach i materiałach uzupełniających System polerski Sea-Line w postaci mleczka polerskiego (S2), płynu i wosku zabezpieczającego, aplikatorów, ściereczek, czyli wszystkiego co jest potrzebne do uzyskania jak najlepszego efektu końcowego.

System polerski Sea-Line®  opiera się na bardzo skutecznych pastach polerskich nie zawierających silikonu. System polerski Sea-Line polecany do polerowania łodzi, powierzchni żelkotu, wyrobów z kompozytów oraz lakierów nawierzchniowych. System polerski Sea-Line szybko eliminuje defekty po szlifowaniu papierem ściernym, oraz inne uszkodzenia eksploatacyjne gwarantując otrzymanie idealnej powierzchni.

System polerski Sea-Line

System polerski Sea-Line – intsrukcja polerowania:

Drugim produktem uzupełniającym System polerski Sea-Line a polecanym dla naszych hobbystycznych zastosowań jest emulsja / mleczko polerskie Sea-Line® S2. mleczko polerskie S2 przeznaczone jest do usuwania wszelkich drobnych defektów powierzchniowych oraz odświeżania ciemnych kolorów, które z natury rzeczy mają dużą tendencję do blaknięcia.

Aby zachować piękny efekt na dłużej na zakończenie naszych prac, system polerski Sea-Line uzupełnia płyn Sea-Line® S3 oraz wosk ochronny S4. Płyn oraz wosk ochronny to produkt dla tych którzy chcą, aby łodzie, którymi pływają zawsze pięknie wyglądały. produkty są bardzo uniwersalna i jego stosowanie jest banalnie proste. Powierzchnię bez konieczności zastanawiania się czy jest to żelkot, lakier, czy szyba z uszczelką, czy też część plastikowa. Po prostu spryskaj, rozprowadź i wytrzyj do połysku.

System polerski Sea-Line i nie tylko…

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Czy zawsze trzeba przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów?

Zalecamy aby zawsze przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów, tak aby zapewnić jednolitą chropowatość powierzchni oraz przyczepność kolejnych warstw. Przeszlifowaną powierzchnię należy również oczyścić i odtłuścić.

Czy mogę rozcieńczyć antyfouling?

Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).

Wyjście
Przeiń na górę