Języki:

ZMIENIAMY PŁYN S3. DLACZEGO?

Strona główna » Aktualności » ZMIENIAMY PŁYN S3. DLACZEGO?
Sea-Line
ZMIENIAMY PŁYN S3. DLACZEGO?

ZMIENIAMY PŁYN S3. DLACZEGO?

Analizując najczęstsze zastosowanie dotychczasowego płynu S3 Cleaning & Protecting doszliśmy do wniosku, iż nasi klienci stosują go przede wszystkim do oczyszczenia powierzchni po polerowaniu, a zabezpieczenie preferują wykonać trwalszym woskiem S4.

Wyciągnęliśmy wnioski, zmodyfikowaliśmy płyn S3 do potrzeb naszych klientów i tak powstał produkt nowej generacji S3 FINISH CLEANER.

Nowy S3 FINISH CLEANER usuwa z powierzchni resztki urobku polerskiego, pozwala na kontrolę jakości polerowanej powierzchni, a zastosowany jako zakończenie procesu polerskiego znacząco podkreśla połysk. Nie zawiera silikonu, teflonu oraz wypełniaczy.

S3 FINISH CLEANER  stosowany z w połączeniu z pozostałymi materiałami polerskimi Sea-Line, daje doskonałe efekty na żelkotach i powierzchniach lakierowanych.

Więcej informacji : Płyn S3 – FINISH CLEANER

Więcej o czyszczeniu powierzchni na stronie ABC wiedzy


Podziel się:

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Nasz faq
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę użyć antyfoulingu Selfpolishing Sea-Line i Hard Sea-Line na łódź z aluminium?

Antyfoulingu selfpolishing Sea-Line i HARD Sea-Line nie są przeznaczone na powierzchnie aluminiowe. W ich skład wchodzi tlenek miedzi, który w styczności z aluminium powoduje powstawanie korozji galwanicznej. Specjalnie na aluminium oferujemy Państwu samopolerującą farbę antyporostową ALU-PLUS, która oprócz znakomitej przyczepności do aluminium cechuje się również zwiększoną o 30% skutecznością w porównaniu do tradycyjnych farb antyporostowych.

Czy dla przyśpieszenia reakcji mogę dodać więcej utwardzacza?

Nie należy dodawać więcej utwardzacza, ponieważ po utwardzeniu się bazy, utwardzacz, który pozostał będzie reagował z kolejnymi produktami, które zostaną zaaplikowane. Spowoduje to powstanie defektów. W przypadku produktów dwukomponentowych należy stosować proporcje podane przez producenta w kartach technicznych (Tzw. TDS).

Czy zawsze trzeba przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów?

Zalecamy aby zawsze przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów, tak aby zapewnić jednolitą chropowatość powierzchni oraz przyczepność kolejnych warstw. Przeszlifowaną powierzchnię należy również oczyścić i odtłuścić.

Nasza oferta
Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów szkutniczych i farb
Exit
Przewiń na górę